РУС
Вход   Регистрация
Донецк

Страховка квартири: ілюзія безпеки або запорука здорового сну?
Автор : svn_dnepr
Просмотров: 46500
14.09.2015 12:37:20
Страховка квартири: ілюзія безпеки або запорука здорового сну?

Якщо ви вирішили застрахувати своє житло, то маєте знати, що існує два основних види – страхування квартири з рухомим майном та без нього. Докладніше про них ви можете дізнатися на нашому сайті.

Будь-кому з нас важливі і квартира, і улюблені речі, тому ми намагаємося максимально захистити своє майно від небезпек, які йому загрожують. Однак найчастіше металеві двері, пожежна та охоронна сигналізації, консьєрж в під'їзді не можуть дати повну гарантію збереження майна. Саме тому страхування майна громадян - це ваш спокій в сьогоденні і майбутньому.

Застрахувати можна:

  • Квартиру;
  • Обробку квартири;
  • Побутову техніку;
  • Меблі;
  • Інше майно в квартирі.

Ви самі вибираєте програму захисту майна, включаючи в неї тільки ті ризики, які вважаєте необхідними.

Ризики по квартирі:

  • Пожежа, вибух газу, удар блискавки (Вам відшкодовується збиток, який отриманий в результаті аварії електромережі, вибуху газу, удару блискавки або впливу: полум'я, високої температури, продуктів горіння, гарячих газів і засобів гасіння пожежі.)

Ризики по майну в квартирі:

  • Пошкодження водою і парою (Вам відшкодовується збиток, який отриманий в результаті аварії системи водопостачання, опалення, каналізації та систем гасіння пожежі, впливу води (у тому числі пара), яка надійшла з сусідніх приміщень, проникнення опадів через покрівлю, міжпанельні шви.)
  • Крадіжка, грабіж, розбій; (Вам відшкодовується збиток в результаті дій третіх осіб, які кваліфікуються як крадіжка з проникненням у житло, грабіж або розбій.)

Договір страхування може бути укладений без огляду і складання опису майна, але самостійно дуже важно оцінити реально вартість житла.

Коли страхова компанія може відмовити вам у виплаті страховки?

Одна з найчастіших причин відмови страхової компанії відшкодовувати збиток - відсутність документів, які підтверджували б факт настання страхового випадку і вказували на його причину. Ці документи повинні видавати державні організації, що працюють на місці події, - пожежники, поліція, ремонтні служби. Тому, в якій би стресовій ситуації ви не знаходилися, про ці папери забувати не можна.

Після їх отримання потрібно протягом 3 днів звернутися в страхову компанію із заявою, надавши паспорт та свідоцтво про право власності, єдині платіжні квитанції. Після цього квартиру повинен відвідати співробітник страхової компанії, від якого залежить, чи буде проведена виплата і в якому розмірі.

Важливо пам'ятати, що страхова компанія відмовиться виплачувати компенсацію, якщо аварія трапилася з вини мешканців. Наприклад, якщо вони забули закрити кран, через що стався затоку, і звичайно, якщо страховий випадок стався за їх злому наміру (наприклад, підпал). Чи не будуть відшкодовані пошкодження квартири, якщо вони були отримані в результаті спецоперації (наприклад, ліквідація терористів) або у разі катастрофи (наприклад, коли на будинок впав літак). У такому випадку відповідальність за відшкодування збитків лягає на відомства та компанії, з вини яких було завдано збитків, і вони самостійно визначають розмір виплат.

Тож страхуйте свої квартири та будьте упевнені в кожному дні!

 

Другие11 статьи
Работа на компьютере. Мифы и реальность
. Проще всего, конечно, искать работу в Интернет, но можно обойтись и без такового. Вот несколько вариантов несложных способов заработка, при помощи собственного компьютера
Дилинговый центр и как его выбрать
Если вы решили зарабатывать на рынке Форекс, то вам необходимо для начала открыть торговый счет. Сейчас существует много брокеров, которые позволяют это сделать. Новичку трудно разобраться, какой из них является лучшим.

Fatal error: Call to a member function return_announcements() on a non-object in /home/optmedia/optiua.info/www/ru/news.php on line 326