РУС
Вход   Регистрация

Бесплатная доска объявлений г. Киев
добавить объявление
Регион :
Категория :

Киев  /  городские новости  /  События
номер объявления: #50197
Відвідайте День відкритих дверей в МАУП уже цієї суботи!

Дорогі друзі, нарешті дочекалися! Вже цієї суботи, 3 грудня, відбудеться День відкритих дверей у найбільшому недержавному ВУЗі України – Міжрегіональній Академії управління персоналом. Ви матимете останню можливість у цьому році відвідати омріяний ВИШ і тільки в цей день зможете отримати знижку в 20% на сучасне європейське навчання!

На Дні відкритих дверей ви матимете змогу ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітникам Академії, а також обрати свій шлях професійної кар'єри. Навчання в МАУП дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. В майбутньому це допоможе вам стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

Нагадуємо, що МАУП має власні регіональні відділення та філії більш, аніж в двадцяти містах по всій країні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті поруч із сім’єю та друзями. В цей день 22 відділення Академії також відчинять свої двері для відвідувачів. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете отримати за посиланням: http://maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/regionalni-pidrozdili/regionalni-viddilennya.html

Також хочемо зауважити, що в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності у вас є можливість поєднувати навчання із роботою.

І головне – у вас ще є чудова нагода не втрачати цілий учбовий рік, а вступити до МАУП просто зараз. Адже Кіпрсько-Український та Польсько-Український культурно-освітні центри чекають на студентів-першокурсників до середини грудня, більш того, для вступу не потрібен сертифікатЗНО.

Зареєструвавшись на нашому сайті http://od.maup.com.ua/, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання! Використайте свій унікальний шанс та відвідайте День відкритих дверей у МАУП! Чекаємо на вас!

Телефон приймальної комісії: 
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/

Ссылка: http://maup.com.ua/
Разместил : restoboz
Количество просмотров обьявления: 2349
Время добавления: 29.11.2016 17:11:39

Тематические статьи1
Личная охрана: преимущества
Что такое охрана? Это меры, которые предпринимаются при наличии потенциальной угрозы для какого-либо лица. Сегодня можно повсеместно увидеть, как популярные личности, политики, актёры и другие известные люди нанимают телохранителей для личной охраны.
Плюсы КАСКО-страхования
Добровольное автострахование – это отличный способ оптимизации расходов для владельцев машин. Главные плюсы полиса – это возможность быстро решить любой вопрос, связанный с ремонтом авто в результате наступления страхового случая.
разработка
география сотрудничества
клиенты разработка
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Киев.
Область: Киевская. Численность населения: 2620,9 тыс.чел. Год основания: 482/860. Площадь: 824,7 км.кв.
Информация из википедии.

Киев  / городские новости  / События

Відвідайте День відкритих дверей в МАУП уже цієї суботи!

Киев  / городские новости  / События

Відвідайте День відкритих дверей в МАУП уже цієї суботи!

Киев  / городские новости  / События

Відвідайте День відкритих дверей в МАУП уже цієї суботи!

  Текст сообщения пользователю restoboz