РУС
Вход   Регистрация

Бесплатная доска объявлений г. Киев
добавить объявление
Регион :
Категория :

Киев  /  городские новости  /  Экономика и бизнес
номер объявления: #72302
«УкрПозика» – швидка фінансова допомога після новорічних свят

Новорічні свята - це смаколики, танці, співи, подарунки і… непередбачувані витрати. За анонімним соціальним опитуванням, вони не по кишені майже кожному п’ятому українцю. Необхідність в грошах після значних витрат - проблема для багатьох, але це не привід псувати собі та близьким настрій, коли реальна допомога зовсім поруч.

 

Народний сервіс УкрПозика не просто надає українцям грошову допомогу, він пропонує своїм клієнтам більше! УкрПозика перевершила всі очікування й на зимові свята запропонувала кожному новому клієнту унікальні умови - кешбек у розмірі 7% від суми позики! А що? Адже клієнти сервісу тепер можуть собі дозволити більше!    

 

Кожен повнолітній українець може гарантовано отримати мікрокредит онлайн без відмови, просто оформивши заявку на сайті компанії. “Ставши клієнтом УкрПозики, я отримала те, чого не запропонує жоден сервіс - першу позику під 0% + унікальний кешбек - цілих 7%, і ніяких прихованих переплат!” - поділилася з читачами зірковий амбасадор бренду - мама Верки Сердючки. І додала: “Адже з УкрПозикою можу собі дозволити ВСЕ!”.  

 

До речі, такий формат отримання необхідної суми через затримки у стабільних платежах набирає обертів і в країнах СНД. Компаній, що надають послугу “позика онлайн на карту моментально” стає дедалі більше, і кожен може взяти позику онлайн, проте не всі з цих компаній працюють на совість.

 

Фінансова компанія УкрПозика - це той сервіс, який рекомендують друзям та близьким. Саме цим він і виділяється серед конкурентів - відкритою чіткою позицією, бо дбає про добробут кожної української родини. Вам потрібні лише п’ять хвилин часу і доступ до інтернету. УкрПозика дбає про зручність і доступність - позика, при оформленні на сайті онлайн, одразу “капне” на Вашу банківську карту, буквально моментально!

 

Якщо Вам необхідна моментальна позика на карту без довгих і обтяжливих перевірок і з вигідними умовами, скористайтеся онлайн-заявкою на сайті УкрПозикиhttps://ukrpozyka.com.ua. Суму повернення, разом із унікальним кешбеком, можна одразу порахувати у калькуляторі на головній сторінці сайту.

Разместил : ukrpozyka
Количество просмотров обьявления: 33
Время добавления: 10.01.2020 11:46:07

Тематические статьи1
Приумножаем свой доход - банковские депозиты
Если вы храните деньги в банке, то они не только надежно защищены, но и приносят доход
Личная охрана: преимущества
Что такое охрана? Это меры, которые предпринимаются при наличии потенциальной угрозы для какого-либо лица. Сегодня можно повсеместно увидеть, как популярные личности, политики, актёры и другие известные люди нанимают телохранителей для личной охраны.
Радиаторы.
Виды радиаторов
разработка
география сотрудничества
клиенты реклама
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Киев.
Область: Киевская. Численность населения: 2620,9 тыс.чел. Год основания: 482/860. Площадь: 824,7 км.кв.
Информация из википедии.

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

«УкрПозика» – швидка фінансова допомога після новорічних свят

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

«УкрПозика» – швидка фінансова допомога після новорічних свят

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

«УкрПозика» – швидка фінансова допомога після новорічних свят

  Текст сообщения пользователю ukrpozyka