РУС
Вход   Регистрация

Бесплатная доска объявлений г. Киев
добавить объявление
Регион :
Категория :

Киев  /  городские новости  /  Экономика и бизнес
номер объявления: #72567
DINERO попереджає: остерігайтеся шахраїв!

Останнім часом популярність мікрофінансових послуг значно зросла. Разом з тим збільшується кількість посередників, які видають себе за офіційних представників фінансових компаній і нібито допомагають отримати позику від імені відомих МФО, стягуючи при цьому суттєві кошти з ошуканих громадян.

 

Про появу таких посередників стало відомо від наших клієнтів, які нещодавно зіштовхнулися з наслідками їхньої діяльності, взявши «безкоштовний» кредит і заплативши від 1000 до 1700 грн. тільки за оформлення позики.

 

DINERO попереджає постійних і нових клієнтів: процедура оформлення позики є абсолютно безкоштовною, як на сайті, так і в інформаційно-консультаційних центрах.  Якщо хтось вимагає від вас плату за обслуговування в офісі, ви маєте справу з нечесними особами, що насправді не мають жодного відношення до DINERO.

 

Посередники користуються тим, що не всі клієнти DINERO можуть самостійно скористатися послугами через інтернет або перевірити, де знаходяться офіційні представництва компанії. Вони справляють враження офіційної діяльності, імітують черги за допомогою підставних осіб, щоб не викликати підозри у майбутніх клієнтів. Але співпраця з такими посередниками загрожує великими втратами, яких можна уникнути,  звернувшись саме в офіційне представництво DINERO.

 

ФК DINERO слідкує за тим, щоб клієнти отримували послуги на найвигідніших умовах. Компанія створює унікальні продукти на кшталт «позики під 0% на 45 днів», щоб надати всім можливість користуватися продуктом компанії без переплат. Тому DINERO просить остерігатися посередників і брати швидкі гроші офіційно та без додаткових витрат.

 

Позики в DINERO — вигідні та доступні, умови — прозорі. Скористатися послугами можна на офіційному сайті компанії https://www.dinero.ua/, заповнивши нескладну форму за 5-10 хвилин. Це найпростіший спосіб швидко отримати фінанси на карту без переплат і зайвих відсотків. А для тих, хто вважає за краще отримувати фінансові послуги офлайн, DINERO просить бути обачними та уникати нечесних осіб, які вимагають плату за оформлення.

Разместил : dinero
Количество просмотров обьявления: 79
Время добавления: 23.01.2020 12:49:00

разработка
география сотрудничества
клиенты разработка
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Киев.
Область: Киевская. Численность населения: 2620,9 тыс.чел. Год основания: 482/860. Площадь: 824,7 км.кв.
Информация из википедии.

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

DINERO попереджає: остерігайтеся шахраїв!

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

DINERO попереджає: остерігайтеся шахраїв!

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

DINERO попереджає: остерігайтеся шахраїв!

  Текст сообщения пользователю dinero