РУС
Вход   Регистрация

Бесплатная доска объявлений г. Киев
добавить объявление
Регион :
Категория :

Киев  /  городские новости  /  Экономика и бизнес
номер объявления: #72961
Динамічне зростання бренду: показники ефективності національного сервісу “УкрПозика”

Позитивні показники розвитку компанії — вищий ступінь прояву переваг на ринку серед конкурентів. Ефективність бренду для користувача — мета кожної компанії, яка поважає свої зусилля та свого клієнта. Національний сервіс “УкрПозика” ретельно відстежує всі показники своєї результативності. Це необхідно для того, щоб виявляти слабкі сторони та виправляти їх. Адже тільки так можна удосконалити свій сервіс і зробити його більш корисним для споживачів.

 

Приємною новиною для народного сервісу “УкрПозика” став найвищий рівень зростання кількості клієнтів на початку 2020 року. У порівнянні з груднем 2019 року показники продемонстрували різкий стрибок — приріст користувачів послуги “моментальна виплата на банківську карту онлайн” від компанії “УкрПозика” склав +13,5%. Ці дуже гарні результати говорять про те, що багатовекторні зусилля компанії в попередні місяці не буди марні.

 

Також потрібно зауважити, що цільова аудиторія позитивно сприймає рекламну кампанію бренда. Яскраві афіші, дотепні відеоролики з зірковим амбасадором та слоган, що “чіпляє”, привертають увагу нових клієнтів. 

 

Народний бренд моментальних виплат “УкрПозика” вирішив провести внутрішнє дослідження і виявити — що саме вплинуло на такий ріст показників? Аналіз розкрив причини: дійсно унікальні пропозиції, лояльність між компанією та клієнтами, доступність позик та вдалі маркетингові активності.

 

У минулому році компанія “УкрПозика” обзавелася зірковим клієнтом і, водночас, бренд-амбасадором, після чого сервіс привернув аудиторію, яка дійсно потребує тих унікальних пропозицій, які пропонує “УкрПозика”. Мова йде про народну улюбленицю — маму Вєрки Сердючки. Її фраза “А що? З “УкрПозикою” можу собі дозволити!” облетіла всі медіа та стала девізом бренду. Зірку можна зрозуміти - найвигідніші умови для позики пропонує тільки онлайн-сервіс “УкрПозика”. Наприклад, унікальний кешбек у розмірі 7% від бажаної суми позики. А ще — постійні знижки та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

 

Скориставшись послугою мікрозаймів “УкрПозика”, кожен клієнт гарантовано отримає людяний підхід та найвигідніші умови, адже народний сервіс пропонує більше, ніж будь-хто інший на фінансовому ринку.

Разместил : ukrpozyka
Количество просмотров обьявления: 130
Время добавления: 07.02.2020 16:27:26

Тематические статьи1
Детская одежда Next и обувь Demar в Украине. Низкие цены. Доставка
Некст - быстро,качественно и красиво) Все лучшее - детям))) а так же очень классные дутики Демар)
Приумножаем свой доход - банковские депозиты
Если вы храните деньги в банке, то они не только надежно защищены, но и приносят доход
Подарочные флешки – универсальный презент на все случаи жизни
Накануне любого торжества, красивым и универсальным подарком, который обязательно придется всем по душе, станет, конечно же, оригинальная многофункциональная флешка.
разработка
география сотрудничества
клиенты разработка
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Киев.
Область: Киевская. Численность населения: 2620,9 тыс.чел. Год основания: 482/860. Площадь: 824,7 км.кв.
Информация из википедии.

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

Динамічне зростання бренду: показники ефективності національного сервісу “УкрПозика”

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

Динамічне зростання бренду: показники ефективності національного сервісу “УкрПозика”

Киев  / городские новости  / Экономика и бизнес

Динамічне зростання бренду: показники ефективності національного сервісу “УкрПозика”

  Текст сообщения пользователю ukrpozyka