РУС
Вход   Регистрация

Бесплатная доска объявлений г. Днепропетровск
добавить объявление
Регион :
Категория :

  /    / 
номер объявления: #91251
Продам пральний порошок «Експрес» автомат від виробника

ТОВ «Манро», що займається виробництвом пральних порошків, пропонує придбати продукцію власного виробництва — пральний порошок «Експрес» автомат. Це високоякісний синтетичний миючий засіб з нормованим піноутворенням, з кисневим відбілювачем та ензимним комплексом, призначений для використання в пральних машинах будь-якого типу. Має високоякісну миючу здатність при доступній ціні.
СМЗ «Експрес» автомат призначений для прання виробів з бавовняних, лляних, синтетичних і змішаних тканин (крім виробів з натурального шовку). Застосовуванні в засобі кисневмісні солі підвищують відбілюючий ефект, не порушуючи структуру тканини, і мають антибактеріальну дію.
Використання потрійної системи поверхнево-активних речовин і нової активної композиції з ензимів робить прання білизни швидким і якісним. Відмова від використання хлорвмісних відбілювачів і наявність у складі пом'якшувача води в 2 рази продовжують термін служби білизни і захищають спіраль пральної машини від накипу.
Наявність у складі засобу інгібітору корозії металів сприяє збільшенню терміну служби технологічного обладнання. Не подразнює шкіру рук. Термін гарантійного зберігання СМЗ «Експрес» автомат — 24 місяці від дати виготовлення. Проведена повна реєстрація та сертифікація всієї продукції.

Контактное лицо: Олександр
Номер телефона: 0504207220
Разместил :
Количество просмотров обьявления:
Время добавления: 20.05.2022 19:25:30

Тематические статьи1
Вывод Webmoney - на карту, наличные, Приват24, Яндекс-Деньги и др.
Отличный сервис с низкими тарифами, высокой надежностью и удобностью.
Настоящий виртуоз – электролобзик Makita
Очень удобны компактные электролобзики, предлагаемые компанией Макита в серии «Li-ion», которая включает множество различных видов аккумуляторного электроинструмента.
разработка
география сотрудничества
клиенты разработка
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Днепропетровск.
Область: Днепропетровская. Численность населения: 1122,4 тыс.чел. Год основания: 1776. Площадь: 309,7 км.кв. Переименования города: Половица, Екатеринослав, Новороссийск, Екатериносл.
Информация из википедии.

  /   / 

Продам пральний порошок «Експрес» автомат від виробника

  /   / 

Продам пральний порошок «Експрес» автомат від виробника

  /   / 

Продам пральний порошок «Експрес» автомат від виробника

  Текст сообщения пользователю