РУС
Вход   Регистрация

Страховка квартири: ілюзія безпеки або запорука здорового сну?
Автор : svn_dnepr
Просмотров: 52592
14.09.2015 12:37:20
Страховка квартири: ілюзія безпеки або запорука здорового сну?

Якщо ви вирішили застрахувати своє житло, то маєте знати, що існує два основних види – страхування квартири з рухомим майном та без нього. Докладніше про них ви можете дізнатися на нашому сайті.

Будь-кому з нас важливі і квартира, і улюблені речі, тому ми намагаємося максимально захистити своє майно від небезпек, які йому загрожують. Однак найчастіше металеві двері, пожежна та охоронна сигналізації, консьєрж в під'їзді не можуть дати повну гарантію збереження майна. Саме тому страхування майна громадян - це ваш спокій в сьогоденні і майбутньому.

Застрахувати можна:

  • Квартиру;
  • Обробку квартири;
  • Побутову техніку;
  • Меблі;
  • Інше майно в квартирі.

Ви самі вибираєте програму захисту майна, включаючи в неї тільки ті ризики, які вважаєте необхідними.

Ризики по квартирі:

  • Пожежа, вибух газу, удар блискавки (Вам відшкодовується збиток, який отриманий в результаті аварії електромережі, вибуху газу, удару блискавки або впливу: полум'я, високої температури, продуктів горіння, гарячих газів і засобів гасіння пожежі.)

Ризики по майну в квартирі:

  • Пошкодження водою і парою (Вам відшкодовується збиток, який отриманий в результаті аварії системи водопостачання, опалення, каналізації та систем гасіння пожежі, впливу води (у тому числі пара), яка надійшла з сусідніх приміщень, проникнення опадів через покрівлю, міжпанельні шви.)
  • Крадіжка, грабіж, розбій; (Вам відшкодовується збиток в результаті дій третіх осіб, які кваліфікуються як крадіжка з проникненням у житло, грабіж або розбій.)

Договір страхування може бути укладений без огляду і складання опису майна, але самостійно дуже важно оцінити реально вартість житла.

Коли страхова компанія може відмовити вам у виплаті страховки?

Одна з найчастіших причин відмови страхової компанії відшкодовувати збиток - відсутність документів, які підтверджували б факт настання страхового випадку і вказували на його причину. Ці документи повинні видавати державні організації, що працюють на місці події, - пожежники, поліція, ремонтні служби. Тому, в якій би стресовій ситуації ви не знаходилися, про ці папери забувати не можна.

Після їх отримання потрібно протягом 3 днів звернутися в страхову компанію із заявою, надавши паспорт та свідоцтво про право власності, єдині платіжні квитанції. Після цього квартиру повинен відвідати співробітник страхової компанії, від якого залежить, чи буде проведена виплата і в якому розмірі.

Важливо пам'ятати, що страхова компанія відмовиться виплачувати компенсацію, якщо аварія трапилася з вини мешканців. Наприклад, якщо вони забули закрити кран, через що стався затоку, і звичайно, якщо страховий випадок стався за їх злому наміру (наприклад, підпал). Чи не будуть відшкодовані пошкодження квартири, якщо вони були отримані в результаті спецоперації (наприклад, ліквідація терористів) або у разі катастрофи (наприклад, коли на будинок впав літак). У такому випадку відповідальність за відшкодування збитків лягає на відомства та компанії, з вини яких було завдано збитків, і вони самостійно визначають розмір виплат.

Тож страхуйте свої квартири та будьте упевнені в кожному дні!

 

Другие11 статьи
Культурный отдых в Греции
Греция - эта страна кантрастов, страна счастья и веселья, однако здесь каждый может найти развлечение на свой вкус. Давайте рассмотим культурный отдых в этой стране.
Google научил браузер Chrome понимать устную речь
В новой версии браузера реализована возможность голосового ввода текста с помощью HTML.

Fatal error: Call to a member function return_announcements() on a non-object in /home/optmedia/optiua.info/www/ru/news.php on line 326