РУС
Вход   Регистрация
Поиск вашего города на opti.info
Быстрый поиск:  
список всех городов

Журнал для вебмайстрів: що повинен вміти успішний веб-майстер?
Автор : svn_dnepr
Просмотров: 35231
21.06.2013 16:19:25
Професія веб-майстра вважається однією з найскладніших у всесвітній мережі. Досвідчений спеціаліст має володіти знаннями в різних галузях, включаючи програмування, веб-дизайн, контент-менеджмент і адміністрування.
Журнал для вебмайстрів: що повинен вміти успішний веб-майстер?

Професія вебмайстра з плином часу стає більш популярною, адже сьогодні кожна, навіть невелика фірма зобов’язана мати власний інтернет-сайт. Завдячуючи електронному представництву у всесвітній мережі, підприємець зможе суттєво збільшити кількість клієнтів, що позитивно відзначиться на прибутку компанії. Для забезпечення прибутковості веб-порталу необхідно залучити досвідченого спеціаліста – вебмайстра. Його основними завданнями є створення, вдосконалення, адміністрування ресурсу і наповнення контентом. Тільки справжній професіонал в даній справі регулярно ознайомлюється з новинами веб-дизайну та СЕО для інтенсивного розвитку сайту. З новин в тематичних журналах можна дізнатися про нові методи створення інтернет-порталів, автоматизацію його роботи, спрощення обслуговування тощо.

Робота вебмайстром вважається однією з найскладніших у всесвітній мережі. Поміркуйте самі, адже спеціаліст має володіти глибокими знаннями в різних галузях. По-перше, професіональний вебмайстер повинен бути хорошим адміністратором. Серед його обов’язків можна назвати налаштування, захист сайту, тобто забезпечення його стабільної роботи. По-друге, він має володіти знаннями в галузі веб-дизайну, іншими словами, займатися розробкою індивідуального стилю фірми і втілювати в життя проекти, які потребують знань верстальника. Вебмайстер повинен вміти оптимізувати інтернет-сайт, щоб він був зручний і приємний в користуванні. Всі знання щодо реалізації ідей та вирішення проблем веб-дизайну можна черпати з журналів для вебмайстрів. Саме в спеціалізованих журналах друкують новини, правила та секрети оформлення ресурсів. В багатьох електронних журналах передбачена можливість спілкування з іншими спеціалістами для отримання поради в проблемних питаннях.

По-третє, вебмайстер зобов’язаний виконувати функції контент-менеджера, тобто займатися наповненням сайту. Спеціаліст може створювати статті самотужки або доручати таку роботу копірайтерам. В будь-якому разі, тут знадобляться знання і щодо пошукового просування сайту. По-четверте, вебмайстер повинен бути досвідченим програмістом, тобто володіти основними мовами програмування. Для виконання завдань у всіх вищеперерахованих сферах можна наймати вузькоспеціалізованих спеціалістів, але професіональний вебмайстер обов’язково має володіти знаннями у всіх цих сферах.


Другие11 статьи
Samsung запустит конвейер телефонов с гибкими экранами в следующем году
Первыми будут представлены мобильные телефоны с гибким экраном на органических светодиодах. Позже такой экран будет применен и в планшетах.
`Сюрприз` от Apple: iPad и iPhone шпионят за каждым шагом хозяина
Шпионская функция позволяет кому угодно установить, где владелец устройства Apple был в определенный день и час.
Вывеска адвокат и юрист: на что обратить внимание?
Производство рекламных вывесок – процесс многоэтапный. Он требует высокой квалификации разработчиков и технического оснащения.

Fatal error: Call to a member function return_announcements() on a non-object in /home/optmedia/optiua.info/www/ru/news.php on line 326