РУС
Вход   Регистрация
Регистрация сайта в каталогах, раскрутка и оптимизация сайта, контекстная реклама

Бесплатный каталог предприятий г. Херсон
организации  -  фирмы  -  заводы  -  магазины  -  учреждения
добавить предприятие в каталог
Регион :
Категория :

Херсон  /  Заводы и производство  /  Продукты питания
номер предприятия в каталоге: #1711
Херсон - Українська асоціація виробників картоплі
Ссылка на визитку:   
Разместил : UAVK
добавлен: 01.04.2012 00:08:00, просмотров : 13245

Українська асоціація виробників картоплі
наш сайт: http://potatoclub.com.ua


Ключевые слова:   УАВК, Асоціація Виробників Картоплі, виробництва картоплі, інформація про картоплю та картоплярів

Українська асоціація виробників картоплі (УАВК)  стала першою в Україні організацією, яка об’єднала навколо себе професіоналів з виробництва картоплі. Офіційною датою створення асоціації  вважається 10 серпня 2010 року, коли УАВК внесли до єдиного державного реєстру  підприємств та організацій України.

На сьогоднішній день до складу асоціації входить 18 компаній, серед них професійні виробники картоплі постачальники насіння картоплі добрив та техніки для галузі картоплярства. Елітний клуб картоплярів покликаний об’єднати усіх  професіоналів галузі навколо єдиної мети – забезпечити Україну вітчизняною, якісною та доступною  картоплею.  

Серед пріоритетних задач Української асоціації виробників картоплі можна виділити наступні.

Розвиток національного картоплярства. Україна займає 4 місце у світі по виробництву картоплі, як за площами посадки так і за валовим виробництвом, але по врожайності ми дуже далекі від світових лідерів. Наш показник складає 13,5 тон картоплі із 1 гектару, що у 3,5 рази менше ніж у Бельгії чи Голландії, що говорить при низький розвиток культури ведення картоплярства в цілому. Недосконалі технології вирощування, недостатній рівень знань, не якісне насіння та багато інших факторів утримують показник середньої урожайності на рівні 13,5 т/га. Члени Української АВК у 2011 році в середньому  вийшли на  врожайність у 35 т/га, що свідчить про високий рівень розвитку ведення картоплярства та доводить професіоналізм компаній.

Координація зусиль членів УАВК по закупівлі матеріально-технічних ресурсів.  Члени асоціації завжди знаходяться у пошуках кращих постачальників МТР, що запропонують найвигідніші умови співпраці  та стануть надійними бізнес партнерами. Довготривалі партнерські стосунки на прозорих та відкритих умовах повинні стати запорукою успіху ведення бізнесу і Асоціація є тією консолідуючою ланкою їх побудови.

Проведення тренінгів, семінарів, конференцій. Учасники УАВК завжди знаходяться у вирі подій пов’язаних із зустрічами аграріїв та картоплярів. Ми маємо досвід в організації проведення тренінгів по технологіям та ринкам картоплі,  завжди подією року життя УАВК стає щорічна міжнародна конференція «Картопля та овочі України». Не лишаються без уваги і найкращі світові виставки зокрема у 2011 році Українська АВК майже у повному складі відвідала  загальноєвропейську виставку PotatoEurope 2011. Збирати  усіх картоплярів України навколо актуальних тем повинно стати доброю традицією, яка неодмінно принесе користь кожному учаснику події.

Поширення інформації про картоплю та картоплярів.  Картопля унікальний продукт харчування з якого готують сотні смачних, поживних та корисних страв. Картоплярі – ті люди, що покликані вкласти разом із своєю працею впевненість у завтрашньому дні, вирощуючи «другий хліб». Асоціація виробників картоплі наголошує на важливості праці картоплярів для всієї країни.

Ми глибоко переконані, що Асоціація Виробників Картоплі, зіграє вирішальну роль на шляху розвитку вітчизняного картоплярства,  стане реальним інструментом управління на ринку картоплі та втілить багатство українських земель у добробут країни.

 Тематические статьи1
Формирование имиджа в стенах офиса компании
При умелом подходе рекламная продукция работает не только за пределами фирмы, но и в ее стенах. Сувениры с логотипом помогают сплотить сотрудников. У каждого из них появится ощущение части коллектива.
разработка
география сотрудничества
клиенты разработка
цены
контакты

Web Site Hit Counters
copyright © 2010-2016 opti.design
Город Херсон.
Область: Херсонская. Численность населения: 358,7 тыс.чел. Год основания: 1983. Площадь: 6,5 км.кв.
Информация из википедии.

Херсон  / Заводы и производство  / Продукты питания

Українська асоціація виробників картоплі

Херсон  / Заводы и производство  / Продукты питания

Українська асоціація виробників картоплі

Херсон  / Заводы и производство  / Продукты питания

Українська асоціація виробників картоплі

  Текст сообщения пользователю UAVK